רחלי מלול - לחיות את החיים אבל באמת!

תטא הילינג

מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג- תטא= גל במוח, הילינג= ריפוי.

איך התחילה שיטת התטא הילינג?

ויאנה סטייבל היא ממציאת השיטה, היא מארה"ב, והתחילה כנטורופתית והייתה עורכת קריאות אנרגטיות על מצב פיזי ונפשי של אנשים.

כשהיא גרושה ואם לשלושה ילדים, אובחנה בשנת 1995 כחולה בסרטן ממאיר ברגל. יעצו לה לכרות את הרגל ולעבור טיפולים לא פשוטים, כדי למנוע את התפשטות המחלה. מצבה הכספי לא איפשר טיפולים יקרים וטיפלה בעצמה בנטורופתיה.

יום אחד ארגנה ויאנה מפגש עם חברים בטבע, ודודתה הצטרפה אליהם. היא סבלה מכאבי בטן וויאנה רצתה מאוד לעזור לה, אך לא היו לה צמחי מרפא איתה. היא החליטה לסרוק אותה, רק כדי לשלול אפנדיציט, ושאלה את הבורא ממה היא סובלת. הבורא אמר לה שזה טפיל מעיים, וויאנה ביקשה מהטפיל שיעזוב את הגוף, והייתה עדה לכך שהבורא שחרר את הכאב מהבטן של דודתה. תוך שניות הכאב חלף.

ויאנה החליטה לנסות על עוד מישהו. הגיע אליה מטופל עם כאב גב חמור. היא חזרה על אותו התהליך שעשתה לדודתה, ומיד הכאב נעלם.

היא החליטה שהגיע הזמן לעשות את התהליך גם על עצמה, והרגל, שהייתה קצרה יותר חזרה מיד לגודלה הנורמלי והכאב חלף. הסרטן נעלם כלא היה, ולאחר שנים פנתה למומחה עם הצילומים ההם, שאמר לה שקרוב לוודאי שהאדם הזה כבר לא בחיים אם לא כרתו את רגלו…

היא גילתה גם שאפשר דרך גלי תטא לשנות אמונות היושבות בתת המודע וחוסמות את המטופלים מלהירפא או להתקדם בחייהם, ושאפשר אפילו להטמיע רגשות שהמטופלים לא חוו מעולם ולא מכירים, והחליטה להעביר את כל המידע הלאה.

מטרות הטיפול בתטא הילינג

מטרות הטיפול בתטא הילינג הן רבות ומגוונות כשכולן משמשות להביא את האדם למקום בו הוא מרגיש טוב, אהוב, שמח ומלא שפע בחייו.

חלק מהמטרות הן להביא אותנו לתובנות על אמונות בחיינו ומה עלינו לעשות כדי לשחרר אותן ולהתקדם בחיים, לעשות שינויים בעקבות התובנות, לשנות תגובות והתנהגויות, לקבל פרספקטיבה שונה על מצבים בחיינו, להביא אותנו לעבודה עצמית תוך התפתחות, לרפא את עצמנו / אחרים בקלות ובפשטות, להיות נינוחים ורגועים בכל מצב נתון, ועוד הרבה…

אז במה מטפלים בתטא הילינג?

בכל דבר שמפריע בחיים! החל מהתנהגות שהיא רוצה לשנות, זוגיות שהיא רוצה לשפר, מערכות יחסים מורכבות עם ילדים/ הורים, כאבים פיזיים, מקום עבודה, פחדים וחרדות, מצבי סטרס ועד מחלות כמו סרטן, דיכאון ועוד.

לתטא הילינג המון טכניקות, כאשר כולן מבוססות על התחברות למישור השביעי, ובקשה דרך תפילה ממוקדת ליצירת הריפוי הנדרש לאותו הרגע.

אם למשל המטופל חווה כאב פיזי- נשתמש בטכניקת ריפוי מיידי ונבקש עבורו ריפוי מיידי תוך עדות לכך שהאדם חווה ריפוי מיידי.

אם הנשמה של האדם סדוקה/ שבורה כתוצאה מחוויות שעבר – נבקש עבורו ריפוי נשמה שבורה, וכן הלאה.

על מה התטא הילינג מבוססת?

תטא הילינג היא תהליך שיוצר ריפוי בכל הרמות ( פיזי, פסיכולוגי, רוחני ורגשי) באמצעות תפילה/ התכווננות לבקשה ספציפית מהבורא, דרך חיבור לגל התטא במדיטציה קצרה של דקות.

היא מבוססת על אמונה בבורא כל שישנו, שלו שמות רבים כמו אלוקים, בודהא, שיווה, ישו וכו', ועל אהבה ללא תנאי. לתטא הילינג אין שיוך דתי או הבדלים בין דת, גזע ומין.

כמו כן אין חובה להיות דתיים/ חילוניים כדי לעבוד בשיתוף פעולה עם הבורא. הזכות לקבל עזרה מהבורא ומהיקום וכו' היא של כולנו.

המישור השביעי (שאליו מגיעים בגלי תטא) הוא המישור של הבורא, המקור של אנרגיית האהבה ללא תנאי. כל העניין בתטא הוא התרכזות בבקשה וחוויית העדות לריפוי.

עוד עקרון חשוב בתטא הוא עניין הבחירה החופשית. מאחר ויש בחירה חופשית לכל אחד, התהליך מלווה בשיתוף המטופלים ובאישורם.

רוב העבודה בתטא מתבצעת בעצם בחקירת תת המודע (שלנו או של המטופל). גילוי אמונות חוסמות או רגשות שחסרים לנו (שיושבות בתת המודע ובעצם הן המנהלות אותנו), יכול להביא לפריצת דרך משמעותית כאשר אנו מבינים מה "הרווח" מאחורי האמונה הזו עבורנו.

עבודת ה"דיגינג" (חפירה לעומק/ חקירה) היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהריפוי בתטא הילינג. רק אחרי הבנת הרווח, אנחנו נשלוף את האמונה השלילית מתת המודע (תוך בקשה מהבורא ועדות לאמונה הנשלפת), נטמיע אמונה מיטיבה, וניתן הורדות לתת המודע(downloads) בהתאם לרווחים שעלו מבלי האמונה השלילית. כך לימדנו ברגע אחד את תת המודע שלנו אמונה/ תחושה חדשה שעד היום לא הכרנו.

איך משתמשים בתטא הילינג?

בשימוש עצמי, המטפל מתחבר למישור השביעי (דרך העלייה הנלמדת בקורס היסוד), ומבקש את עזרת הבורא ביצירת ריפוי ספציפי.

כל בקשת ריפוי מתחילה בבקשה הספציפית ומסתיימת בעדות של המטפל לשינוי מאת הבורא, עד להשלמת התהליך כולו.

אם מדובר בטיפול על ידי מטפל באופן פרונטלי, כפות ידי המטופל מונחות על כפות ידי המטפל, ואפשרי גם טלפונית.

מה הכוונה להגשמה בתטא?

כשאנחנו מבקשים להגשים משהו בחיינו, יש לנו סיכוי של 20% להשיגו. כשאנחנו מדמיינים את הדבר שאנחנו רוצים- הגדלנו את הסיכוי ל-50% להשיגו. כשאנחנו במישור השביעי, בגלי התטא- הסיכוי להשיגו עולה ל-90% !!!!!!

הסיבה לכך היא שכאשר אנחנו בגלי תטא, ואנחנו ממוקדים ומתכווננים למטרה כלשהי, ומדמיינים אותה- תת המודע מזהה את זה כמציאות.

תת המודע אינו מבדיל בין דמיון לבין מציאות, וכראייה קחו דוגמא לסרט אימה כשלהו שאתם רואים, או סרטוני אקסטרים למיניהם.

למרות שאתם לא חווים את חווית השחקנים בסרט- הגוף עדיין מגיב כאילו הוא חווה את זה. לכן בסרט אימה למשל אתם קופצים ממקומכם, או פתאום נושמים נשימות מהירות יותר, הדופק עולה. תת המודע שלכם מזהה את זה כמציאות ויוצר בגוף תגובות אוטומטיות למצב, ולכן אם תדמיינו לפרטי פרטים מה שתרצו ותהיו במצב תטא-הסיכוי להביא את הדמיון שלכם למציאות גדל משמעותית!

מה היתרונות של תטא הילינג?

אם אתם רוצים לבוא לטיפול:

השיטה היא יעילה ומהירה.

במקום ללכת סחור סחור לאורך שנים ולחקור חוויות מהילדות שלנו, בתטא הילינג ניתן להגיע במפגש אחד לאמונת שורש המחזקת עוד הרבה אמונות שקשורות בה, ומשפיעות על כל החיים.

בתטא הילינג אפשר לראות את השינויים כבר בזמן הטיפול, ולפעמים מעט אחרי.

תטא הילינג יכול לעזור לכל תחום שאדם מבקש ליצור בו שינוי.

אין צורך בטיפול לאורך שנים. לפעמים פעם- פעמיים יכולים להספיק כדי לפתור עניין כלשהו.

ניתן לטפל דרך הטלפון, בלי לצאת מהבית אפילו.

אם אתם רוצים לבוא ללמוד קורס:

אין צורך בידע קודם כדי להיות מטפל בתטא הילינג.

הקורסים נלמדים בימים מאוד מרוכזים של ידע ולימוד, מה שאומר שתוך פחות משבוע (ברוב הקורסים) סיימתם ללמוד! אז אין צורך לתכנן שנה קדימה ולשבש את השגרה שלכם כדי ללמוד קורסי תטא.

קורס יסוד וקורס מתקדם נלמדים ב-3 ימים ברציפות (כל אחד מהקורסים), ואין שום דרך אחרת ללמוד את השיטה, שלא ברצף של ימים. הוראת תטא הילינג העולמית היא ללמד את הקורסים עם 2 מחזורי שינה לכל קורס.

תעודות ההסמכה הם בינלאומיות, יתרון גדול למי שמתכנן לעבוד גם בחו"ל.

אין חובה להתחייב מראש לכמה קורסים. אתם יכולים ללמוד קורס יסוד וכשתחליטו ללמוד עוד קורסים, תתקדמו (עד 5 שנים מיום מהקורס האחרון שלמדתם, לאחר מכן זה דורש קורס חוזר/ הילפור).

בתטא הילינג יש גם את הצד הרוחני- החיבור לבורא ולאנרגיית הבריאה, וגם את הצד ה"ארצי"- דרך שאלות ליצירת בהירות ומודעות אצל המטופל.

אין צורך לפנות הרבה זמן כדי להתמלא באנרגיה, או להעלות את מצב הרוח. עניין של כמה דקות, ואתם במצב רוח אחר לחלוטין!

אין סוף לידע ולשינויים דרך התטא הילינג, ככל שתעשו עבודת אמונות- כך חייכם ישתפרו יותר ויותר.

בתטא אפשר לטפל בכל מקום, שעה, תנוחה, במקום שקט או במקום רועש- אין שום הגבלה!

מי שבוחר ללמוד את הקורסים- יוכל להמשיך לטפל בעצמו ולעבור תהליכים מבלי להיות תלוי במטפלים אחרים, בלי נסיעות ובלי הוצאות גבוהות על טיפולים.

בישראל קהילת התטא הילינג הולכת וגדלה, וניתן להחליף טיפולים עם מטפלים אחרים המעוניינים לתרגל, גם בלי להוציא הוצאות נוספות.

מה החסרונות של תטא הילינג?

אם אתם רוצים לבוא לטיפול:

-מאחר והשיטה היא לא פיזית, כמו עיסוי למשל, לא תמיד המטופל יכול להבין שהוא חווה טיפול וריפוי, אבל זה לא משנה את העובדה שעדיין מתקבל ריפוי, גם אם אנחנו לא יכולים "לראות" באותו הרגע באופן פיזי שינוי.

-אם אתם לא מאמינים בבורא, באנרגיית הבריאה, או בכל כוח עליון יוצר אחר- לא תוכלו לקבל טיפול בתטא, ותצטרכו לבחור תחום אחר לעשות שינוי (NLP, אימון וכו').

אם אתם רוצים לבוא ללמוד קורס:

-למי שלמד את השיטה, קצת קשה לנסח את זה כ"חיסרון", אבל אם כבר:

ישנה חשיבות גבוהה לעניין התרגול של השיטה. ככל שתתרגלו את התטא, כך תתחברו יותר בקלות למישור השביעי, מה שיעזור לכם גם להגשים יותר בחייכם.

ללא תרגול השיטה, ויישומה בפועל- קרוב לוודאי שלא ישתנה משהו במיוחד…כאן האחריות שלכם לבחור מה לעשות.

להתייעצות חייגו עכשיו 050-8262613 או צרו קשר

Call Now Button דילוג לתוכן